SPOLU PRO ANTONA

Разом для Антона

6.000,- Kč

Finanční sbírku skrz transparentní účet klubu na podporu našeho hráče Antona Orlova a jeho rodiny vypsanou v březnu letošního roku na počátku války jsme oficiálně uzavřeli a všechny finanční prostředky z ní odeslaly přímo na jeho český účet. 

Děkujeme: 

Jan Blabla, Radomíra Pavlicová, Eva Černá, Radka Dobrozemská, Martin Fabián, Rostislav Sadílek, Miroslav Košárek a Tomáš Žemla.

Děkujeme zvlášť Mirkovi Vrabcovi za podnět, organizaci a komunikaci s Antonem.


DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE K NÁM PŘIPOJILI.

Anton Orlov

Anton Orlov se jako historicky první zahraniční hráč SK Zašová 1926 podílel pěti vstřelenými brankami na zisku titulu podzimního mistra OP mužů OFS Vsetín v soutěžním ročníku 2021/2022.

Vzhledem k současné situaci na Ukrajině a zejména pak v jeho rodišti, městě Starobilsk v Luhanské oblasti v těsné blízkosti ruských hranic jde nyní fotbal stranou.

Všichni v klubu stojíme za Antonem...!

Naší snahou v těchto nelehkých chvílích je finanční podpora Antona a jeho rodiny skrz transparentní účet klubu SK Zašová 1926 níže předvolenou finanční částkou 500,- Kč, která bude probíhat celý březen 2022 a poté budou všechny finanční prostředky odeslány přímo na účet Antona Orlova.

ČSOB 294078320/0300

transparentní účet

(proklikni QR)

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE K NÁM PŘIPOJÍ.