Děkujeme trenérům a hráčům za předvedené výkony a výsledky, stejně jako děkujeme všem partnerům za podporu.

JARO 2022

SK ZAŠOVÁ 1926 - STŘÍTEŽ n.B. 1:4 (0:2)

19.6. 2022 I 15. kolo I Zašová

72´ Malík - 6´ Freisler, 20´ Melichařík (P), 79´ Vala, 87´ Vavruša

Poslední zápas sezóny nemohl v konečné tabulce již nic změnit. Derby se tak mohlo odehrát v relativním klidu, ale nestalo se. Celý zápas jsme v kombinované sestavě tahali za kratší konec, ale nakonec jsme se vlastně porazili sami.

Nevyšel nám samotný úvod utkání, který předznamenal jeho další průběh. Palackého velmi nepřesná přihrávka skončila rohovým kopem hostů, kteří nabídnutou šanci zadarmo využili a Freisler hlavou pohodově skóroval - 0:1. Přežili jsme několik šancí, kdy Hadaš vychytal nejlepšího střelce hostů Valu, jenže přišel hloupý faul Kuby Ondřeje, který z nařízené penalty potrestal Matouš Melichařík -0:2.

Hosté se chytře zatáhli a čekali na brejky. Vzrušení přinesly červené karty na obou stranách, když za vzájemnou potyčku putovali předčasně do sprch domácí Láďa Urban a hostující Řehák. tento stav nám vyhovoval více a po hodině hry jsme se konečně dostali do zápasu. Byli jsme aktivnější a odměnou byla kontaktní branka. Pěknou akci po pravé straně rozjel střídající Aleš Farmačka, zpětnou přihrávku sklepl Černý k nohám Malíka a ten vykřesal jiskru naděje - 1:2. Ta ovšem záhy zhasla. po dvou fatálních chybách v rozehrávce jsme hostům nabídli dva góly na zlatém podnose a dva samostatné nájezdy bezpečně proměnili Vala s Vavrušou - 1:4.

HORNÍ BEČVA - SK ZAŠOVÁ 1926 4:3 (4:1)
5.6. 2022 I 14. kolo I Hutisko

7´+18´ Ondruch (P+P), 12´ Macura, 43´ Ondruch - 11´ Bublík, 52´ Podzemný, 59´ Orlov

BEZ KOMENTÁŘE...

LHOTA - SK ZAŠOVÁ 1926 0:3 (0:0)

29.5. 2022 I 13. kolo I Lhota u Vsetína

56´ Bublík, 81´ Vrabec, 88´ Podzemný (P)

ÚSTÍ - SK ZAŠOVÁ 1926 2:2 (1:1)
21.5. 2022 I 12. kolo I Ústí

73´ Danihel, 89´ Ryza - 13´ Pobořil P. (P), 81´ Orlov

Zápas moc fotbalové krásy nenabídl. Spíše naopak. Na jednoduchý a silový výkon domácích jsme za devadesát minut nedokázali najít recept a nakonec více než výkon a výsledek potěšil počet zašovských na výjezdu - 21!

Přestože jsme v zápase dvakrát vedli, po obrovských taktických a individuálních chybách jsme vítězství ztratili v posledních minutách. Poločas byl vzhledem k dalším absencím v sestavě ještě solidní. Dokud jsme měli síly, byli jsme nebezpečnější a po faulu domácích v pokutovém území šli díky nekompromisní penaltě Petra Pobořila do vedení - 0:1.

Druhý poločas jsme ale neodehráli vůbec dobře. Místo pohybu a fotbalové chytrosti jsme se utápěli ve statických kličkách a jednoduchých ztrátách míčů. Trest na sebe logicky nenechal dlouho čekat. Z ojedinělé standardky jsme nedokázali odehrát míč, ten se odrazil k Danihelovi, který jej pohotově uklidil k pravé tyči - 1:1. Nejlepší věc z naší strany přišla deset minut před koncem. Martin Černý bleskově rozehrál aut na zapomenutého Orlova za domácí obranou a ten nás levačkou poslal znovu do vedení - 1:2.

Zápas jsme mohli jednoduše dohrát do konce, ale nestalo se. Propadli jsme z fotbalové taktiky. Nedohráli jsme žádnou z šancí do zakončení, nedokázali jsme podržet ani jeden dlouhý míč, nedokázali rozkouskovat hru a získat čas. A ztratili zápas. Při posledním útoku domácích jsme fatálně chybovali a Ryza do prázdné brány srovnal na konečných 2:2.

SK ZAŠOVÁ 1926 - HUSLENKY 4:0 (3:0)

15.5. 2022 I 21. kolo I Zašová

5´+18´ Orlov, 14´ Černý, 72´ Pobořil P.

Zápas ve kterém jsme po dvou bodových ztrátách potřebovali vyhrát jako sůl se nám podařilo rozhodnout již v prvním poločase. Po rohovém kopu si na první tyč naběhl Orlov a střelou z voleje nás poslal do rychlého vedení - 1:0. Pak překvapil brankaře hostů nenápadnou střelou Černý - 2:0 a krátce nato Orlov nádhernou bombou z dvaceti metrů završil náš fantastický vstup do zápasu - 3:0.

Hra pak upadla do úsporného režimu. Hrálo se jen mezi šestnáctkami, bez náznaku šance. Zdánlivě bezpečné vedení a malou koncentraci v defenzivě mohli hosté dvakrát potrestat a dostat se zpátky do zápasu. Nejdříve šel sám na branku Brhlík, přehodil vyběhnutého Hadaše, ale netrefil branku a stejně se svou šancí naložil i Daniel Januš, který šel sám dokonce z poloviny hřiště. Do poločasu pak čistý hattrick odmítl Orlov, když sám před brankařem zkoušel neúspěšně lob.

Druhý poločas výraznější změnu nepřinesl a na nějaké vzrušení se čekalo dlouho. Až po hodině hry se opět připomněl Orlov, který z přímého kopu trefil břevno a krátce po něm zatřásl brankovou konstrukcí taky Martin Pobořil, jež z bezprostřední blízkosti trefil spojnici břevna a tyče. Čtvrt hodinky před koncem nám pak konečně vyšel rychlý protiútok. Tvrdý doběhl zdánlivě ztracený míč, ve skluzu jej přihrál před prázdnou branku a Petr Pobořil přidal čtvrtý gól - 4:0.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - SK ZAŠOVÁ 1926 3:1 (2:1)

8.5. 2022 I 21. kolo I Valašská Bystřice

29´ Štůsek, 31´ Mroček, 51´ Vašut - 21´ Orlov

SK ZAŠOVÁ 1926 - ZUBŘÍ 1:4 (0:2)

1.5. 2022 I 20. kolo I Zašová

77´ Pobořil P. - 8´ Boruta, 44´ Jurajda, 53´ Solanský, 80´ Hub

Derby nakonec dopadlo jednoznačným výsledkem pro hostující Zubří, když výrazným rozdílem mezi oběma mužstvy dnes bylo sebevědomí v zakončení a produktivita po standardních situacích.

Zápas pro nás nezačal šťastně. Ještě před ním se nám prakticky rozpadla ofenzivní formace a v sestavě jsme museli improvizovat. Hosté udeřili hned z první šance. Po přímém kopu zůstala neobsazená hned trojice hráčů a Boruta měl dost času, aby protlačil míč za Hadaše - 0:1. Druhý přímý kop hostů přinesl druhou gólovku, ale křižná přízemní střela minula branku. Postupně jsme se přece jen začali dostávat více do hry. Dařilo se získávat míče na středu hřiště, ale už se nám nedařilo dostat do zakončení. Těsně před přestávkou udeřilo Zubří podruhé. Po přetaženém centru zleva ještě vykopával Čaňo z brankové čáry na roh, z něj se však prosadil Jurajda - 0:2.

Nevyšel nám ani vstup do druhého poločasu. Po rychle rozehraném autu z pravé strany přišel centr, ten se nám nepodařilo odvrátit a technická střela Solanského skončila nešťastně v naší brance potřetí - 0:3. Na dlouhé minuty zápas větší šanci nenabídl. Přes pár tvrdších zákroků se jinak na derby hrálo slušně. Závěr zápasu ale přinesl ještě dvě branky. Nejdříve z dálky napřáhl Petr Pobořil a zakroucenou střelou potěšil pětistovku diváků - 1:3. Na chvilku jsme věřili v zázrak. Další standardku do vápna jsme ovšem zahráli tak nešťastně, že rychlý protiútok 2x1 znamenal definitivní konec všech našich nadějí a Hub do prázdné brány uzavřel gólový účet utkání - 1:4.

LESKOVEC - SK ZAŠOVÁ 1926 1:2 (0:2)

24.4. 2022 I 19. kolo I Leskovec

89´ Cedidla - 26´ Čaňo, 35´ Orlov

SK ZAŠOVÁ 1926 - NOVÝ HROZENKOV 1:1 (1:0)

15.4. 2022 | 18. kolo | Zašová

24´ Matůš - 65´ Jurajda

První domácí jarní zápas se nepovedl. Od začátku jsme byli hodně nervózní, míče nám zůstávaly pod nohou a hra byla plná nepřesností. Jestli jsme si mysleli, že něco půjde samo a že aktuálně poslední mužstvo tabulky přijelo na výlet, tak jsme se spletli.

Soupeř se rychle otrkal a po čtvrthodině hry měl na noze vedoucí gól. Matůš nepřesnou přihrávkou ztratil míč, ale hosté sami před Hadašem nedokázali trefit bránu. Hned nato přišla naprosto stejná situace na druhé straně, jenže Podzemný s Čaněm si dávali tak dlouho přednost, až vlastně nezakončil nikdo. To bylo na dlouho vše. Hrálo se jen po šestnáctky. Jako blesk z čistého nebe pak přišel náš vedoucí gól. Matůš se dostal k odraženému míči a nadvakrát jej netradičně pravou nohou poslal nechytatelně k tyči - 1:0.

Druhý poločas začal tutovkou hostů. Přetažený centr na zadní tyč našel úplně volného hráče, který z voleje trestuhodně zahodil. Znervózněli jsme ještě víc. Zatáhli se na vlastní polovinu, dovolili soupeři kombinovat a logicky přišel trest. Do třetice se po dalším centru do vápna již hosté dokázali prosadit a Jurajda srovnal skóre - 1:1.

Dostali jsme se do křeče. Nebyli jsme schopni podržet míč, nevycházely jednoduché věci, nešly nám přihrávky a prakticky jsme se nedokázali dostat do zakončení. Přesto jsme mohli z minima vytěžit maximum. Orlov prostrčil míč na Mikulenku, ten se otočil kolem obránce, ale brankaře neprostřelil. Pak už hráli jen hosté a nad vodou nás držel výborný Hadaš. Ten dokázal vynikajícím zákrokem vyrazit krásnou střelu z dálky a poradil si s celou řadu centrů do vápna. Stálo při nás i štěstí, když hosté s odraženými míči nedokázali naložit líp a bod za nerozhodný výsledek tak musíme brát všemi deseti.

HOŠŤÁLKOVÁ - SK ZAŠOVÁ 1926 4:2 (2:0)

10.4. 2022 | 17. kolo | Hošťálková

9´+10´+90´ Vrba, 91´ Mikšík - 83´ Malík, 88´ Podzemný

PODZIM 2021

MISTŘI PODZIMU!

SK ZAŠOVÁ 1926 - HORNÍ BEČVA 2:0 (1:0)
6.11. 2021 | 3. kolo | Zašová

41´ Podzemný, 83´ Halašta

V důležitém utkání jsme chtěli výsledkově potvrdit vynikající podzim. A právě to jako by nám svazovalo nohy. Hosté působili od začátku lehčím dojmem a byli častěji na míči. Dlouho se ale hrálo jen po šestnáctky, bez gólových šancí. Až s blížícím se koncem poločasu musel Hadaš řešit dvojici střel a nebezpečný výběh mimo šestnáctku.

Největší šanci hostů jsme na poslední chvíli vykopávali z prázdné branky a tady se zápas zlomil. Z první větší příležitosti jsme udeřili. Milimetrový centr z levé strany mezi stopery našel Podzemného a ten se z malého vápna nemýlil - 1:0. Brankou do šatny jsme se dostali do zápasu. Zlepšený herní projev přinesl několik nadějných šancí, ale vytěžili jsme z nich jen nastřelené břevno. Když pak v brance neskončil ani lob Mikulenky, schylovalo se k dramatickému konci.

K tomu však nakonec nedošlo. Přečíslení tři na dva jsme zvládli na jedničku. Učebnicovou uličkou se otevřel prostor pro Halaštu, který krásnou brankou udělal tečku za povedeným podzimem - 2:0.

SK ZAŠOVÁ 1926 - LHOTA U VSETÍNA 3:2 (2:2)

24.10. 2021 | 2. kolo | Zašová

20´+89´ Mikulenka, 40´ Urban vlastní - 10´ Švehlík, 42´ Vráblík

Soupeř proti kterému se nám na domácím hřišti dlouhodobě nedaří zase kousal a objektivně musíme říct, že si dnes za předvedený výkon nezasloužil prohrát.

Zápas přinesl solidní nasazení, plno osobních soubojů, dramatických situací a hlavně kuriozních gólu, které se nevidí každý den. Nezačali jsme dobře. Hned z první "polostřely" jsme inkasovali, když Hadašovi neuvěřitelně propadl do brány jednoduchý míč - 0:1. Odpověděli jsme krásnou akcí z levé strany. Matůš přesným centrem našel Mikulenku a ten z voleje vyrovnal - 1:1. Hosté hráli jednoduše, přímočaře, byli blízko druhé branky, ale Hadaš už žádné zaváhání nepřipustil. Nedáš - dostaneš. Skoro. Z protiútoku jsme kopali penaltu, kterou ale Holiš neproměnil. Přesto jsme do poločasu přidali druhý gól. Po dalším centru chtěl odražený míč hostující Urban odhlavičkovat na roh, ale výstavním vlastencem trefil šibenici - 2:1. Radost trvala přesně deset vteřin. Hosté rozehráli, na dlouhý nákop za obranu si naběhl Vráblík a bleskově srovnal skóre - 2:2.

Druhý poločas patřil Lhotě. S jednoduchým a silovým fotbalem jsme měli velké problémy. Hosté nás třicet minut mačkali, několikrát visel gól ve vzduchu, zachránila nás tyč a jen těžko jsme hledali odpověď. Bod se zdál být dnes maximem, za který bochom byli rádi. Pak přišla poslední minuta. Tvrdý utekl po pravé straně, ustál tři souboje, odcentroval a Černý s pomocí lehké teče Mikulenky uklidil míč do sítě - 3:2.

Šťastné a velmi důležité vítězství proti nepříjemnému soupeři nás udrželo ve hře o podzimního mistra okresu!

SK ZAŠOVÁ 1926 - ÚSTÍ 5:0 (1:0)

17.10. 2021 | 1. kolo | Zašová

31´ Holiš, 74´ Černý, 75´ Mikulenka, 84´ Michálek, 85´ Orlov

Dlouhé minuty optické převahy a držení míče na našich kopačkách nepřinesly žádnou větší šanci, až se zničehonic nádherně trefil Bublík, jenže branka byla nakonec odvolána a kopal se jen rohový kop. Z něj přišlo několik nebezpečných závarů, ale nikomu se míč za brankovou čáru protlačit nepodařilo. Stoprocentní tutovku pak dokonale zazdil Vrabec, který z deseti metrů netrefil prázdnou branku. Přesto jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením. Dlouhý Michálkův aut do vápna propadl k Holišovi a ten nekompromisně zavěsil - 1:0.

Nástup do druhé půle se povedl hostům a rychle mohlo být srovnáno. Hadaš ale vytáhl perfektní zákrok a vytlačil míč na břevno. Přestože se nám dařilo dál kontrolovat hru, šance nepřicházely. Kreativitu přinesl až střídající Orlov, který se vrátil po zranění a hned po svém příchodu na hřiště stál na začátku dvou gólových situací. Velkou šanci ještě neproměnil Michálek, když z blízka neprostřelil a pak z přímého kopu orazítkoval břevno Podzemný. Uklidňující branka přišla až po obrovské chybě hostujícího brankaře, který kličkou ztratil míč a Černý se nemýlil - 2:0, no a ještě v téže minutě přidal milimetrovou střelou k tyči třetí gól Mikulenka - 3:0.

Dobře rozehraný druhý poločas jsme již nepustili a dalšími dvěma slepenými brankami zápas definitivně rozhodli. Bombou k tyči nedal Michálek střídajícími brankaři hostů žádnou šanci - 4:0 a z dalšího protiútoku ukázal fotbalový přehled Orlov, který chytrým lobem přidal pátou branku - 5:0.

HUSLENKY - SK ZAŠOVÁ 1926 1:2 (0:1)

9.10. 2021 | 11. kolo | Huslenky

87´ Brhel - 45´ vlastní, 83´ Trtík (pen.)

SK ZAŠOVÁ 1926 - VALAŠSKÁ BYSTŘICE 2:1 (2:1)

3.10. 2021 | 10. kolo | Zašová

26´ Trtík, 30´ Holiš - 39´ Stodůlka

Vyrovnanou dvacetiminutovku bez vážnější šance utnuly dvě tutovky Valašské Bystřice. Těsně před nimi si hosté po rohovém kopu málem vstřelili vlastní gól, ale ze dvou protiútoků pak šli dvakrát sami na Hadaše, který nás výbornými zákroky podržel. Nedáš dostaneš! Prakticky z protiútoku a následného rohu se ve vápně nejrychleji zorientoval Trtík, který z bezprostřední blízkosti prostřelil Majera - 1:0. Když z nenápadné akce na jeden dotek dokázal protlačit míč do sítě Holiš - 2:0, zdálo se být vše na dobré cestě. Jenže pak zahodil samostatný nájezd Palacký, který sice přeloboval Majera, ale s ním i bránu. A hosté trestali. Těsně před koncem poločasu se z přímého kopu krásně trefil Stodůlka a zase bylo o co hrát - 2:1.

Druhou půlku jsme začali aktivně. Tlačili se dopředu, snažili se zakončovat z dálky, ale většina střel byla z nepřipravených pozic a vysoko nad. Tečku za žalostnou produktivitou mohl udělat Vrabec, jenže ze stoprocentní šance trefil jen břevno. Až do konce zápasu se ani na jedné straně již nic vážnějšího neudálo a tak jsme si po nepovedeném derby v Zubří připsali důležité vítězství a udrželi kontakt s čelem tabulky.

ZUBŘÍ - SK ZAŠOVÁ 1926 2:1 (0:0)

26.9. 2021 | 9. kolo | Zubří

54´ Raždík J., 70´ Raždík J. - 74´ Holiš

SK ZAŠOVÁ 1926 - LESKOVEC 9:0 (5:0)

19.9. 2021 | 8. kolo | Zašová

7´+53´ Mikulenka, 23´+32´+66´ Podzemný, 27´ Palacký, 33´ Tvrdý, 83´ Michálek, 85´ Holiš

To, co se nepovedlo v předešlých zápasech, tedy za dvoubrankového vedení odskočit o třetí branku a zápas kontrolovat, se proti Leskovci povedlo dokonale a rozhodnuto bylo dokonce už do poločasu.

Přes optickou herní převahu z úvodních minut se kromě rychlé branky Mikulenky nepodařilo dlouho vytěžit víc. Chyběla hlavně větší přesnost a klid ve finální fázi. Až po dvaceti minutách hry přišla první pěknější akce, po které přidal druhý gól pozdější autor hattricku Podzemný a zápas se definitivně zlomil po půlhodině, když rychle rozehraný aut překvapil všechny obránce hostů a Palacký přidal třetí branku. Slepené góly Podzemného a Tvrdého v rozmezí jediné minuty pak zápas definitivně rozhodly.

Ke cti hostů však patří snaha hrát otevřeně i za nepříznivého stavu a respekt za velmi férové vystupování, kdy ke vstřelení alespoň čestného úspěchu byli třikrát velmi blízko.

I když to tak dlouho nevypadalo, přece se stalo a o vyrovnání historicky nejvyššího vítězství z posledního čtvrtstoletí po druhé brance Mikulenky nakonec rozhodl šťastně proměněný pokutový kop Podzemného, výstavní bomba Michálka do šibenice a technický lob Holiše.

NOVÝ HROZENKOV/VKK B - SK ZAŠOVÁ 1926 2:0 (1:0)

12.9. 2021 | 7. kolo | Nový Hrozenkov

13´+67´ Štuler

SK ZAŠOVÁ 1926 - HOŠŤÁLKOVÁ/KATEŘINICE B 3:1 (2:0)

5.9. 2021 | 6. kolo | Zašová

20´ Holiš, 31´ Michálek, 90´ Orlov - 55´ Motyka

Zápas jako přes kopírák ve Stříteži. Stejný výkon, podobný výsledek a nakonec důležité vítězství jako výborný vstup do soutěže.

Vyrovnaný první poločas rozhodla střelecká produktivita. Zatímco hosté v první tutovce selhali, když Michálek hned na začátku zápasu vykopával míč z brankové čáry, nám stačily 4 šance na 2 poločasové góly. Nejdříve velkou chybu v rozehrávce potrestal Holiš, který vyraženou střelu Orlova doklepl do prázdné brány - 1:0 a poté odražený míč ve vápně poslal nekompromisní střelou k tyči Michálek - 2:0.

To bylo z naší strany na dlouho vše. Hošťálková se vůbec nebála hrát, i za nepříznivého stavu byla daleko aktivnější, držela míč na kopačkách a lobem Motyky vstřelila kontaktní branku - 2:1. Nám se vůbec nedařilo fotbalově řešit herní situace. Zase jsme ztráceli obrovské množství míčů a jen díky mizernému zakončení hostů nebylo srovnáno. Definitivní podobu výsledku dal v samotném závěru zápasu Orlov, když se po přímém kopu trefil ve třetím zápase po sobě - 3:1.

STŘÍTEŽ n.B. - SK ZAŠOVÁ 1926 2:3 (1:2)

28.8. 2021 | 5. kolo | Střítež

45´ Řehák, 84´ Vokáč R. (pen.) - 3´ Trtík, 26´ Orlov, 49´ Vrabec

Zápas se vším, co mu předcházelo a i s tím, co se nakonec na hřišti dělo to nebyl vůbec pěkný, právě naopak a spokojenost z naší strany může být snad jen s konečným vítězstvím a ziskem tří plusových bodů.

Začali jsme výborně a prakticky z prvního útoku uklidil míč pohotově do branky Trtík - 0:1. Do půlhodiny přidal technickou střelou druhou branku Orlov - 0:2 a protože jsme se dál tlačili do útoku, vše směřovalo k jednoduchému vítězství. Opak byl pravdou. Lehkovážností a slabým důrazem v zakončení jsme nedokázali domácí dorazit. První varování ještě dokázal Hadaš zlikvidovat, pak nás ale po ojedinělém centru potrestal brankou do šatny úplně volný Řehák - 1:2.

Trojité střídání v poločase mělo oživit hru. Hned po změně stran se krásnou střelou prosadil Vrabec - 1:3 a vše se zdálo být zase na dobré cestě. Nestalo se. Místo abychom kontrolovali hru, úplně jsme vypadli z tempa, nedokázali si prakticky vůbec přesně přihrát, nedokázali jsme posbírat snad ani jeden odražený míč a Střítež nás začala přehrávat. Střídajícího Vokáče dvakrát vychytal výborný Hadaš a držel naše dvoubrankové vedení až do samotného závěru zápasu.

Ten přinesl několik infarktových situací a rozhodčímu Křenkovi se úplně vymknul z rukou. Pět minut před koncem Tománek hloupě daroval domácím pokutový kop. Hadaš penaltu vyrazil, následnou "trmu vrmu" ve vápně utnul hvizd a další penalta, kterou pak Vokáč se štěstím proměnil - 2:3. V poslední minutě chtěl Vokáč teatrálním pádem další pokutový kop, ten se ale tentokrát nepískal a po emotivních protestech rozhodčí Křenek raději zápas ukončil.

SK ZAŠOVÁ 1926 - HUTISKO 4:0 (1:0)

22.8. 2021 | 4. kolo | Zašová

30´ Vrabec, 47´+76´ Orlov, 60´ Trtík (pen.)

Dvě stovky diváků viděli mistrovské utkání v Zašové po bezmála dvou letech!

Na nově rekonstruovaném hřišti jsme po dlouhé "covidové" pauze začali nervózně a do zápasu se dostávali pomalu. První větší šance přišla až po více než deseti minutách hry, ale hned byla gólová. Trtík však zblízka hradbu těl neprostřelil. Dva nadějné přímé kopy pak poslali Trtík i Matůš shodně do boční sítě a teprve poté přišla gólová radost. Po půlhodině hry Tvrdý zatáhl míč po pravé straně, opakovaným centrem našel na zadní tyči Vrabce, ten prudkou střelu umístil přesně k levé tyči a první gól na novém hřišti věnoval legendě zašovské kopané Laďovi Štěpánovi - 1:0.

Přes jednobrankové vedení přišlo poločasové střídání a na druhých čtyřicetpět minut nastoupil historicky první zahraniční hráč Zašové, ukrajinský Anton Orlov. První dotyk s míčem, první gól - 2:0. Po hodině hry bylo rozhodnuto, když pokutový kop bezpečně proměnil Trtík - 3:0. Kontrolovali jsme hru, dostávali se do zakončení, ale v nadějných pozicích se nám nedařilo zakončit přesně. Definitivní podobu dal výsledku čtvrt hodinu před koncem svou druhou brankou v zápase Orlov - 4:0 a naznačil, že právě on by mohl být do dalších zápasů rozdílovým hráčem.