2022/2023

OP mužů OFS Vsetín

HUTISKO - SK ZAŠOVÁ 1926 1:4 (1:3)

28.10. 2022 I 11. kolo I Hutisko

41´ Adamec - 6´ Trtík, 10´+ 20´+ 92´ Malík

BEZ KOMENTÁŘE...

SK ZAŠOVÁ 1926 - ZUBŘÍ 1:2 (0:2)

23.10. 2022 I 10. kolo I Zašová

49´ Vrabce - 12´ Raždík, 19´ Nerád

NOVÝ HROZENKOV/VKK - SK ZAŠOVÁ 1926 1:0 (1:0)
15.10. 2022 I 9. kolo I Nový Hrozenkov

21´ Orság

SK ZAŠOVÁ 1926 - STŘÍTEŽ n.B. 1:4 (0:1)

9.10. 2022 I 8. kolo I Zašová

70´ Vrabec - 24´ Michalák, 49´+ 51´+ 92´ Šebek

ÚSTÍ - SK ZAŠOVÁ 1926 4:2 (2:2)
1.10. 2022 I 7. kolo I Ústí

17´+ 81´ Čada, 34´ Valchař, 56´ Macháček - 6´ Palacký, 43´ Tvrdý

SK ZAŠOVÁ 1926 - HOŠŤÁLKOVÁ/KATEŘINICE B 1:1 (0:0)

28.9. 2022 I 1. kolo I Zašová

76´ Matůš - 70´ Barčák

Středeční dohrávka nás zastihla v kombinované sestavě, kdy pro zranění chyběl opory Orlov, pracovní povinnosti nepustily do zápasu Bublíka a chyběl také Trtík, který je v disciplinárním trestu.

Začalo se opatrně a dlouho se před žádnou z branek nestalo nic důležitého. Jako první pak zahrozili hosté, ale tutovku Hadaš vyrazil. To bylo z prvního poločasu vše. Druhá půlka změnu nepřinesla. Dopředu nám to nešlo a zápas začali postupně kontrolovat hosté. Ti mohli jít do vedení, ale druhou stoprocentní gólovku z pěti metrů Hadaš zázračným zákrokem zlikvidoval.

Čtvrthodinku před koncem ale přece jen udeřilo. Do třetice se sám před brankařem ocitl Barčák a střelou k tyči otevřel skóre - 0:1. Na inkasovaný gól se nám podařilo naštěstí rychle odpovědět. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Matůš a vyrovnal - 1:1. Konec zápasu byl divoký. Mokrý trávník přinesl chyby v obranách a několik rychlých protiútoků na obou stranách. Hosté stříleli do boční sítě a vítěznou branku Zašové pak odmítl Palacký, který ve skluzu nedokázal dotlačit míč do sítě.

SK ZAŠOVÁ 1926 - JARCOVÁ 2:1 (2:0)

25.9. 2022 I 6. kolo I Zašová

30´ Vrabec, 42´ Škrobák - 52´ Bartošák V.

HUSLENKY - SK ZAŠOVÁ 1926 2:1 (0:0)

18.9. 2022 I 5. kolo I Huslenky

75´ Januš, 84´ Chovanec - 80´ Matůš

SK ZAŠOVÁ 1926 - BYNINA 2:2 (2:1)

11.9. 2022 I 4. kolo I Zašová

7´Vrabec, 18´ Malík - 23´ Stodůlka, 69´ Horák

Zápas plný nervozity jsme měli rozehraný velmi dobře, ale nakonec můžeme být rádi za bod.

Po vlažném začátku se rychle trefil Vrabec, který využil přesný centr z pravé strany a nikým nehlídaný prostřelil brankaře hostů - 1:0. Pak dvakrát zahrozila Bynina. Jednoduché akce středem hřiště jí přinesly dva samostatné nájezdy a nestárnoucí Hadaš musel ukázat kvalitu. Když pak z přímého kopu přidal Malík druhou branku, vypadalo vše nadějně - 2:0.

Jenže opak byl pravdou. Hosté hráli chytře a třetí nabídku samostatného nájezdu dokázali Stodůlkou přetavit v kontaktní branku - 2:1. Na kopačky se vkradla nervozita a směrem dopředu se nám přestalo dařit.

Druhý poločas se hrál v režii hostů. Prakticky vůbec se nám nedařilo podržet míč, hloupé kličky končily jednoduchými ztrátami a přicházely nebezpečné protiútoky, které smrděly gólem. Směrem dopředu jsme byli naprosto bezzubí. Ofenzivní bezmoc podpořená několika spornými výroky přinesla dvě červené karty, když po vzájemném souboji a oplácení předčasně odešli do sprch domácí Trtík a hostující Kuchařík. Když jsme se pak po dlouhé době konečně dostali ke standardce, skončila gólem, ale bohužel v naší síti. Rohový kop propadl na vápno, dvakrát jsme byli u míče pozdě a Horák po dlouhém sólu z půlky hřiště vyrovnal - 2:2.

Konec zápasu jsme dohrávali pod tlakem. Několik standardek do vápna se nám ale podařilo ubránit a konečnou remízu musíme objektivně brát.

SK ZAŠOVÁ 1926 - VALAŠSKÁ BYSTŘICE 3:0 (1:0)

4.9. 2022 I 3. kolo I Zašová

44+88´(pen.) Trtík Bronislav, 70´ (pen.) Škrobák Miroslav

BEZ KOMENTÁŘE...!

KRHOVÁ – SK ZAŠOVÁ 1926 1:1 (1:0)

27.8. 2022 I 2. kolo I Krhová

10´ Blažek - 62´ Vrabec